Czym jest endermologia? Jakie daje efekty?

Czym jest endermologia? Jakie daje efekty?

Endermologia to rewolucyjne ujędrnienie ciała, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, odmładzanie. Jest innowacyjną techniką nieinwazyjnej stymulacji skóry mająca na celu pobudzenie metabolizmu komórek w naturalny sposób. Zabieg poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i sprzyja procesom produkcji włókien kolagenowych, dzięki czemu endermologia jest szczególnie popularna w walce z cellulitem, wiotkością skóry i w terapiach przeciwzmarszczkowych.

Efekty, jakie może przynieść zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki i poprawa konturu twarzy. Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką skórę i sylwetkę, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów.

Efekty endermologii:

Endermologia może powstrzymać powstawanie cellulitu, ale też cofnąć istniejące już efekty tego procesu. Taki zabieg dotlenia skórę i przyspiesza krążenie, dzięki czemu pobudza proces samoistnej odnowy biologicznej. Dzięki pobudzeniu metabolizmu organizm szybciej usuwa toksyny i tłuszcz. Endermologia często stosowana jest jako zabieg odmładzający. Zabieg intensywnie pobudza komórki tkanki łącznej do produkcji białek młodości – kolagenu i elastyny. Te substancje odpowiadają za sprężystość i elastyczność skóry. Endermologia może być stosowana na twarzy, szyi oraz dekolcie. Dzięki temu możliwe jest wygładzenie drobnych zmarszczek, poprawa konturów ust, twarzy i oczu, a także poprawa elastyczności oraz ogólnej kondycji skóry twarzy.

efekt odmłodzenia – uzyskiwany poprzez ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i ramion, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie konturu oczu i ust oraz spłycenie rozstępów i blizn,

efekt odchudzenia, czyli endermologia brzucha, pośladków i ud, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, modeluje sylwetkę,

efekt oczyszczenia – następuje na skutek stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu,

efekt terapeutyczny, czyli łagodzenie dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków.

Endermologia to domena również rehabilitacji, podczas której uzyskuje się efekty usprawniające, pod warunkiem kombinacji odpowiedniego trybu intensywności masażu do okoliczności. Można wyróżnić:

tryb sportowy endermologii, o działaniu rozgrzewającym, przygotowujący mięśnie, ścięgna i więzadła do intensywnego wysiłku fizycznego z efektem kosmetycznym, czyli modelowaniem i ujędrnianiem sylwetki,

tryb terapeutyczny, czyli działanie powysiłkowe – dla rozluźnienia i regeneracji mikrouszkodzeń włókien mięśniowych, przedłużenia treningu – poprzez utrzymanie temperatury ciała oraz napięcie skóry i tkanek podskórnych.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg endermologii to nic innego jak masaż próżniowy modelujący sylwetkę. Redukuje cellulit i luźną skórę, zmniejsza obrzęki i tkankę tłuszczową. Posiada silne działanie drenujące. Do zabiegu wykorzystywane są innowacyjne głowice, dostosowane do każdego rodzaju skóry, przystosowane do większych i do mniejszych, czy trudno dostępnych obszarów zabiegowych.

Zabiegi Endermologii powodują odblokowanie układu limfatycznego, przyspieszenie przemiany materii i usunięcie zalegających toksyn. Zabiegi są bezpieczne i nieinwazyjne.

Sprzęt

W Medical Orkana korzystamy ze sprawdzonego i najnowocześniejszego na rynku sprzętu LPG Alliance. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonych profesjonalistów, którzy nie tylko w miłej atmosferze wykonają zabieg lecz udzielą porad jak dbać o skórę i sylwetkę.

Efekty widoczne po 1 zabiegu

Endermologia Alliance to efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. W naturalny sposób pobudzi odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

• Kolagenu dla jędrnej skóry

• Elastyny dla sprężystości

• Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry

Efekty widoczne po 3 zabiegach

Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek

przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. endermologie® Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na ciało:

• Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową

• Wygładza cellulit

• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Opinie

Dr Krzysztof Miracki

Endermologie® jest od lat najpopularniejszym zabiegiem do całkowicie naturalnego ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Uwielbiany przez Pacjentki, szanowany przez kosmetologów. Najnowsza odsłona tej technologii bez wątpienia staje się przebojem najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. Zmodernizowana głowica sprawia, że zabieg jest znacznie głębszy i skuteczniejszy – masaż antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający następują jednocześnie i wymagają tylko jednego „przejścia”. To co z pewnością docenią Pacjentki – nowa endermologie® LPG urządzeniem Alliance działa 3 razy szybciej. Efekty zauważalne są już po trzecim zabiegu serii.

Dr Monika Kukulska

Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.

Efekty przed i po

OKAZjA MIESIĄCA

Tylko do końca grudnia kupując dwa zabiegi endermologii płacisz tylko za jeden. Wyjątkowo z okazji nadchodzących świąt płacisz 290 zł zamiast 600 zł! Zapraszamy do zapisów telefonicznie: 690 990 818 lub mailowo rezerwacje@medicalorkana.pl. Doskonała okazja by sprawić prezent sobie i najbliższej osobie.

Promocja obowiązuje do 31 grudnia włącznie. Nie łączy się z innymi promocjami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rezerwuj wizytę