Nadmiar tkanki tłuszczowej (ciało)

Home / Nadmiar tkanki tłuszczowej (ciało)

⠀⠀

Proponowane zabiegi na NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

 • Endermologia

  Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

 • FALA UDERZENIOWA BTL X-WAVE

  Fala uderzeniowa BTL X-WAVE  jest rewolucyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym do bezinwazyjnego ujędrniania skóry. Dodatkowo system ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką.

 • Liposukcja ultradźwiękowa

  Kawitacja ultradźwiękowa to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

 • Zabieg ujędrniający Dermaheal LL

  Wspomagający redukcję komórek tłuszczowych oraz działający detoksykująco i wygładzająco zabieg Dermaheal LL. Napina skórę, czyniąc ją bardziej sprężystą i jędrną.
  Stosowany na twarz – miejscowa redukcja podbródka oraz przywracanie napiętego owalu twarzy. Dostępnych 10 zabiegów.
  Stosowany na ciało – miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Rezerwuj wizytę