Niedoskonałości i zanieczyszczona skóra

Home / Niedoskonałości i zanieczyszczona skóra

⠀⠀

Proponowane zabiegi na NIEDOSKONAŁOŚCI I ZANIECZYSZCZONĄ SKÓRĘ

 • ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY PURETE MARINE RITUAL THALGO

  Intensywny oczyszczająco-przeciwtrądzikowy rytuał. Profesjonalna, lecznicza terapia, dostosowana do potrzeb skóry tłustej, łojotokowej oraz trądzikowej. Łączy w sobie witalne korzyści z głębi oceanu, aby odzyskać zdrową i czystą skórę.

 • Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny pozwala skutecznie usunąć martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszczając skórę i hamując rozmnażanie się bakterii na jej powierzchni. Kawitacja usprawnia przepływ krwi i limfy, zapewniając skórze dotlenienie i pobudzając komórki do naturalnej odbudowy i regeneracji.

 • Peelingi chemiczne

  Peeling chemiczny (chemabrazja) polega na złuszczeniu martwego naskórka za pomocą odpowiednio dobranych substancji chemicznych. Peelingi chemiczne to świetny sposób na poprawę kondycji skóry w każdym wieku. W zależności od zastosowanego preparatu zabieg oferuje działanie oczyszczające, odmładzające, przeciwtrądzikowe, regenerujące, rozjaśniające, redukujące przebarwienia, przeciwzmarszczkowe lub normalizujące.

 • Mikrodermabrazja

  Mikrodermabrazja, zwana inaczej mikropeelingiem, to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Polega on na mechanicznym złuszczaniu zrogowaciałego naskórka. Mikrodermabrazja skutecznie redukuje niedoskonałości skóry – zmarszczki, trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, blizny i zaskórniki.

 • HYDRABRAZJA

  Hydrabrazja to rewolucyjna, bezbolesna, bezigłowa i ultranowoczesna metoda oczyszczania oraz leczenia skóry. Intensywnie regeneruje skórę o każdej porze roku, również latem.

 • Oxybrazja

  Oxybrazja jest to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Wykazuje bardzo korzystne działanie w leczeniu trądziku i oczyszczaniu skóry.

Rezerwuj wizytę