Zabiegi na ciało

Medical Orkana oferuje szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych. Nasi specjaliści używają produktów najwyższej jakości. Propozycja zabiegów na twarz i ciało w Medical Orkana to znakomite efekty już po pierwszej wizycie! Każdy zabieg wykonujemy z największą precyzją i dbałością o komfort klienta. Stawiamy na połączenie jak najlepszego efektu i relaksacyjnej wizyty.

 • Endermologia LPG

  Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

  Cena:

  1 zabieg – 280 zł

  Pakiet 5 zabiegów – 1150 zł

  Pakiet 10 zabiegów – 2000 zł

  Pakiet 15 zabiegów – 2500 zł

  Kostium do Endermologii – 90 zł

 • Fala uderzeniowa BTL X-WAVE

  Fala uderzeniowa BTL X-WAVE  jest rewolucyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym do bezinwazyjnego ujędrniania skóry. Dodatkowo system ten redukuje efekty starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką.

  Cena:

  1 zabieg – 100 zł

  Pakiet 5 zabiegów – 400 zł

 • Liposukcja ultradźwiękowa

  Kawitacja ultradźwiękowa to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

  Cena:

  Ramiona – 150 zł

  Brzuch + boczki – 200 zł

  Uda + pośladki + kolana – 200 zł

 • Regenerujące zabiegi na dłonie

  Dermapen na dłonie – 99 zł

  Zabieg polegający na mikro-nakłuwaniu skóry i wprowadzaniu w nią substancji napinających, odżywczych lub nawilżających, w zależności od stanu skóry dłoni i indywidualnych potrzeb Klientki.

  Zabieg parafinowy na dłonie – 40 zł

  Zabieg polegający na wykonaniu peelingu skóry dłoni oraz aplikacji odżywczego preparatu dobranego do potrzeb Klientki, a następnie nałożeniu parafiny.

Moje problemy

Kosmetologia & Medycyna estetyczna

Rezerwuj wizytę