Zabiegi na ciało

Medical Orkana oferuje szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości. Zapewniamy najwyższą jakość usług a dzięki dopasowaniu zabiegów i kosmetyków do indywidualnych potrzeb naszych Klientów gwarantujemy wysoką skuteczność zabiegów! W naszym gabinecie mogą również Państwo nabyć profesjonalne kosmetyki znanych i cenionych firm. Dodatkowym atutem Medical Orkana jest zespół wykwalifikowanych kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem.

 • Endermologia

  Efekty, jakie może przynieść zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki i poprawa konturu twarzy. Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką skórę i sylwetkę

 • Fala uderzeniowa - rozbijanie celulitu

  Leczenie cellulitu falami akustycznymi polega na oddziaływaniu fal dźwiękowych na dotknięte cellulitem partie ciała. Dzięki zabiegowi obszar skóry dotknięty działaniem fali staje się jędrniejszy, elastyczny, co w efekcie przekłada się na redukcję tkanki tłuszczowej.

 • Oczyszczanie wodorowe twarzy

  Oczyszczanie wodorowe zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona.

 • Mikrodermabrazja

  Mikrodermabrazja polega na mechanicznym, bezpiecznym i kontrolowanym usuwaniu naskórka warstwa po warstwie. Zabieg jest krótki, bezbolesny, skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.

 • Oxybrazja

  Codziennie nasza skóra narażona jest na wpływ negatywnych zewnętrznych czynników środowiska. Trójfazowy zabieg z wykorzystaniem oxybrazji pomaga zahamować efekty szkodliwe i przywrócić naszej skórze zdrowy i promienny wygląd.

 • Liposukcja

  Liposukcja ultradźwiękowa polegająca na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje w tkance tłuszczowej efekt kawitacji.

 • Jonofereza

  Jonoforeza to  zabieg całkowicie bezbolesny, a nawet odprężający. Stosowana od lat wspomaga leczenie schorzeń kręgosłupa, nerwobóli, a nawet chorób krtani i stanów zapalnych.

   

 • Dermapen Dr Pen

  Dermapen Dr Pen to innowacyjne rozwiązanie w nowoczesnej medycynie estetycznej. Pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w sposobem frakcyjnego mikro-nakłuwania w głębokie warstwy skóry.

 • Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny jest jednym z podstawowych zabiegów kosmetycznych. Jego głównym celem jest delikatne złuszczenie i oczyszczenie skóry.

 • Maska algowa

  Maska algowa przede wszystkim działa łagodząco i kojąco na skórę. Doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju podrażnienia.

Rezerwuj wizytę