Nasza kadra

mgr Emilia Karczewska

Fizjoterapeutka w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie oraz nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.Studentka ostatniego roku studiów doktoranckich, autorka wielu publikacji naukowych związanych z Metodą Kinesiotaping.Wielokrotna prelegentka na Ogólnopolskich Konferencjach.Certyfikowana Instruktorka Metody Kinesiotaping oraz doświadczony wykładowca kursów Kinesiotaping.

Dr n. med. Tomasz Kleczkowski – specjalista ortopedii i traumatologii

Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu stawu kolanowego metodami artroskopowymi oraz w protezoplastyce stawu kolanowego i biodrowego. Specjalizację z ortopedii i traumatologii poszerzył o roczną praktykę w prywatnym szpitalu ortopedycznym i opieki terminalnej w Ingolstadt (Bawaria). Uczestniczył w licznych polskich i zagranicznych kursach doskonalących technikę operacyjną w zakresie chirurgii stawu kolanowego, biodrowego, barkowego oraz ręki i stopy, w szczególności artroskopii i protezoplastyki kolana oraz protezoplastyki biodra. Jest autorem licznych publikacji w pismach medycznych i referatów na konferencjach medycznych w Polsce i za granicą. Uczestniczył w roli koordynatora lub współbadacza, w kilkunastu międzynarodowych badaniach klinicznych dotyczących żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i innych chorób.

Dr Wojciech Gziut

Pediatra, lekarz rodzinny, posiada duże doświadczenie w diagnostyce i terapii schorzęń pacjentów dorosłych. Pracował w Klinice Chorób Przewlekłych i Cywilizacyjnych. Dr Józefa Kopa w Kanadzie. Ukończył kursy Amerykańskiej Akademii Medycyny Środowiskowej oraz Akupunkturę w Instytucie Akupunktury w Warszawie. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, uczestnik światowych sympozjów i konferencji, aktywny członek Brytyjskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Ekologicznej.

Krzysztof Zaręba

Absolwent AWF w Białej Podlaskiej oraz UM w Lublinie na kierunku fizjoterapia, absolwent Centrum Kształcenia Podyplomowego Łazarski w Warszawie na kierunku Neuro-przywództwo. Certyfikowany terapeuta metody McKenziego, specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów. Trener personalny (treningi sportowe i medyczne), terapeuta metody Kinesiology Taping (plastry kinesiotaping), dyplomowany Asystent Osób Niepełnosprawnych, Specjalista Żywienia i Suplementacji, terapeuta Kinezjologii Stosowanej – Dotyk dla Zdrowia, R.E.S.E.T. – odprężenie mięśni stawu szczęki, skroniowo-żuchwowego. Czynny uczestnik szkoleń z zakresu pracy z ciałem, żywienia, suplementacji, medycyny holistycznej, rozwoju osobistego.

Rezerwuj wizytę